Aktuality školky

Výzva k rodičovské veřejnosti

Prosíme o přečtení přiloženého dopisu!

Děkujeme

Přílohy:: PDF icon ms-vyzva-rodice-rijen-2020.pdf Zobrazit celý článek

Aktuální informace o provozu MŠ v nouzovém stavu

K 23.10. končí karanténa Cvrčků a Motýlků. Situace ve školce se nelepší, několik zaměstnankyň je stále v karanténě a přibývají průběžně další. Prosíme, kdo si můžete nechat stále dítě doma, tak to udělejte. Děti budou od 26.10. stále spojeny na třídách takto: 

Cvrčci a Motýlci - ve třídě Včeliček (pavilon B dolní třída)

Včeličky a Mravenečci - ve třídě Mravenců (pavilon B horní třída)

Berušky a Světlušky - ve třídě Berušek (pavilon C dolní třída)

Zobrazit celý článek

Informace pro rodiče dětí v karanténě

Vážení rodiče,

od úterý 20.10. jsou děti ze třídy Cvrčků a Motýlků v karanténě z důvodu přímého styku se zaměstnankyní pozitivní na COVID-19. Zaslali jsme vám průvodní dopis od Krajské hygieny Hradce Králové, podle kterého je nutné postupovat.

Pokud se nic nezmění, tak karanténa bude končit 23.10.2020. Jestliže  nutně potřebujete, aby Vaše dítě navštěvovalo školku po skončení karantény, nahlaste docházku nejpozději toho 23.10.  a to obvyklým způsobem.

Přílohy:: PDF icon dopis_pro_rodice_covid-19_2001010.docx.pdf Zobrazit celý článek

Informace o odpojení elektrického proudu v MŠ 22.10. - 26.10.

Vážení rodiče,

se souhlasem Magistrátu města Hradec Králové bude ve čtvrtek 22.10., pátek 23.10.  a v pondělí 26.10. omezen provoz naší MŠ od 7,30 hod do 16,45 hod. z důvodu úplného odpojení školy od elektrického vedení. Strava je zajištěna v normálním režimu. Děti tato odstávka jinak nepostihne, pouze ráno by byla v budově tma, proto bude MŠ otevřena až v 7,30 hod.!!! 

Děkujeme za pochopení a za součinnost.  Vedení MŠ

Zobrazit celý článek

Změna v umístění dětí do tříd od úterý 20.10.2020

Od úterý 20.10. jsou děti umístěny v jiných třídách takto:

Děti ze Cvrčků a Motýlků jsou v karanténě (přímý výskyt COVID-19 ve třídě)

Děti ze Včeliček a Mravenečků - ve třídě Mravenečků (pavilon B)

Děti z Berušek a Světlušek zatím ve svých třídách (pavilon C)

Děti z MŠ Hradecká - ve třídě Cvrčků a Motýlků (pavilon A)

 

 

 

Zobrazit celý článek

Důležité informace ke změně provozu MŠ kvůli zhoršení pandemie COVID-19

Vážení rodiče,

Zobrazit celý článek

Odpojení el.proudu zrušeno

Odpojení el.proudu, které bylo plánováno na čtvrtek a pátek (15. a 16.10.) se z důvodu komplikací ze strany VČE ruší a odkládá na pozdější termín. MŠ bude otevřena v normálním provozu od 6,15 hod. do 16,45 hod. Omlouváme se, že dochází ke změně, ale nemůžeme tuto situaci ovlivnit. Děkujeme za pochopení vedení MŠ.  

Zobrazit celý článek

UPOZORNĚNÍ: Omezený provoz

Vážení rodiče,

se souhlasem Magistrátu města Hradec Králové bude ve čtvrtek 15.10. a v pátek 16.10. omezen provoz naší MŠ od 7,30 hod do 16,45 hod. z důvodu úplného odpojení školy od elektrického vedení. Žádáme též o využití možnosti, kdo si můžete nechat v tyto dny své dítě doma.

Obědy na pátek 16.10. a pondělí 19.10. bude možno odhlásit pouze do středy 14.10. obvyklým způsobem. V případě klesnutí počtu dětí,  budou děti zřejmě spojeny v dolních třídách z důvodu rozvozu obědů, které nebude možno dopravit výtahy do horních tříd.

Zobrazit celý článek

Návštěva tělocvičny - Sportovní Hala Třebeš SHT středa 16.9.

Ve středu 16.9. jdeme s dětmi do SHT, odchod v 9 hodin. Dětem prosím do batůžku nachystejte na převlečení sportovní oblečení, sportovní obuv s bílou podrážkou a láhev s pitím.

Zobrazit celý článek

Plavecký kurz - 1. hodina

V pondělí 14.9. začíná plavecká výuka na ZŠ Štefánikova. Dětem připravte batůžky, podepsané plavky, plavecké čepice, ručník , mýdlo a láhev s pitím. Z MŠ odcházíme ve 13,50 hodin, vracíme se po 15,30 hodin. Děti je možno vyzvednout po skončení výuky před budovou bazénu u ZŠ - prosím, nevstupujte do budovy.  Děti, které se po plavání budou vracet do MŠ, najdete ve třídě Včeliček.

Zobrazit celý článek

Stránky