Aktuality 5.třída - berušky

Ve čtvrtek 20.6. se třída Berušek zůčastní Setkání všech mateřských škol na hřišti ve Třebši. 

Ve středu 12.6. máme program na dopravním hřišti: v 9,00 hod Mravenečci a v 10,00 hod. Berušky. Dětem dejte ráno s sebou do MŠ cyklistickou přilbu. Děti bez přilby nebudou moci jezdit na připravených koloběžkách a odstrkovadlech. Děkujeme

Ve čtvrtek 13.6. budeme mít na zahradě o 9,00 hod. zábavné divadelní představení na ukončení školního roku Divadlo Honzy Krejčíka.

Rodiče, přijďte se podívat na plaveckou hodinu vašeho dítěte - úterý 21.5. sraz u vstupních dveří plaveckého bazénu ZŠ Štefánikova v 10.45 hodin. Pozdější příchod není možný z organizačních důvodů. Před vstupem na bazén je nutné se v šatně převléknout - kraťasy + triko, tílko, doporučujeme pantofle - žabky. 

V pátek 31.5. se budou fotit během dopoledne všechny třídy. Dětem dejte do školky i slavnostní oblečení.

Ve čtvrtek 30.5. vás všechny zveme na oslavu dětského dne k nám na zahradu. Pohádkové odpoledne začne v 16,00 hod. a čeká vás zahrada plná stanovišť s nejrůznějšími pohádkovými úkoly. Těšíme se na vás :)

V pondělí 20.5. bude ve školce divadelní představení Pejsek a kočička. Pro Cvrčky, Motýlky a Včeličky začíná v 8,30 hod. a pro ostatní třídy v 9,30 hod.

Rodiče, připravte prosím dětem 2 čistá umytá a suchá vyfouklá vajíčka - vejdumky do podepsané krabičky, děti si budou vajíčka malovat a zdobit.

 

Ve středu 10.4. jdeme s dětmi do SHT Třebeš, dejte dětem do batůžku sportovní oblečení, obuv a láhev s pitím.

V pátek 5.4. budeme vynášet s dětmi Moranu. Dětem dejte pevné boty a dobré oblečení, ať jim není zima. Půjdeme pěšky přes starou Třebeš, okolo slepého ramene a vhodíme Moranu do Labe z mostu pro pěší. 

Stránky