Aktuality 4.třída - mravenci

Ve středu 12.6. máme program na dopravním hřišti: v 9,00 hod Mravenečci a v 10,00 hod. Berušky. Dětem dejte ráno s sebou do MŠ cyklistickou přilbu. Děti bez přilby nebudou moci jezdit na připravených koloběžkách a odstrkovadlech. Děkujeme

Ve čtvrtek 13.6. budeme mít na zahradě o 9,00 hod. zábavné divadelní představení na ukončení školního roku Divadlo Honzy Krejčíka.

V pátek 31.5. se budou fotit během dopoledne všechny třídy. Dětem dejte do školky i slavnostní oblečení.

Ve čtvrtek 30.5. vás všechny zveme na oslavu dětského dne k nám na zahradu. Pohádkové odpoledne začne v 16,00 hod. a čeká vás zahrada plná stanovišť s nejrůznějšími pohádkovými úkoly. Těšíme se na vás :)

Ve středu 22.5. jedou Včeličky a Mravenečci na výlet do Častolovic. Dětem dejte do batůžku pití, pláštěnku a kapesníčky. Odjezd bude vyvěšen v šatnách tříd, návrat do školky bude na oběd. 

V pondělí 20.5. bude ve školce divadelní představení Pejsek a kočička. Pro Cvrčky, Motýlky a Včeličky začíná v 8,30 hod. a pro ostatní třídy v 9,30 hod.

V pátek 5.4. budeme vynášet s dětmi Moranu. Dětem dejte pevné boty a dobré oblečení, ať jim není zima. Půjdeme pěšky přes starou Třebeš, okolo slepého ramene a vhodíme Moranu do Labe z mostu pro pěší. 

Ve středu 27.3. jedou Včeličky a Mravenečci do muzea Lega navýlet. Odjezd ještě upřesníme na třídách (asi v 7,15 hod.). S sebou batůžek s pitím a kapesníčky. V úterý si odneste co nejvíce věcí ze šatny domů a nechte jen bačkory. Je to z důvodu uvolnění šaten pro účastníky pěvecké soutěže Kosík, kterou naše školka 27.3. dopoledne pořádá.  Děkujeme

Dne 17.4. se koná den otevřených dveří v naší MŠ. Od 9,30 do 10,00 hod. můžete nakouknout do našich tříd a od 10,00 hod. do 11,00 hod. bude pí. ředitelka podávat informace v nejmenší třídě Cvrčků. 

Stránky