Aktuality 6.třída - světlušky

Ve čtvrtek 7.6. se zúčastní naše MŠ meziškolkovského fotbalového turnaje. Bojovat za naši školku budou vybraní předškoláci.

V úterý 26.6. jdeme do Hvězdárny. Půjdeme pěšky, dejte dětem pohodlnou obuv, oblečení podle počasí a do batohu pití v uzavíratelné lahvičce a mls.

V pondělí 18.6. odjíždí Světlušky do Pece pod Sněžkou na boudu Svornost, Na Zahrádkách 35, Pec pod Sněžkou, na školu v přírodě. Návrat v pátek 22.6. Časy odjezdu a návratu budou ještě upřesněny.

Ve čtvrtek 14.6. v 16.00 hod se rozloučíme s našimi předškoláky na školní zahradě pěknými písničkami. Všichni "školáci" budou též slavnostně ošerpováni. 

Ve čtvrtek 14.6. přijede do naší MŠ s veselým hudebním kabaretem plným písní a soutěží - Honza Krejčík. Užívat si budeme od 9.00 hod.

V úterý 29.5. se budou děti fotit. Přijede fotograf p.Netopil. Focení začíná v 8.30 hod.

Ve čtvrtek 31.5. vás zveme na oslavu Mezinárodního dne dětí, která bude probíhat na školní zahradě formou her a zábavných soutěží se spoustou odměn. Nebude chybět ani zmrzlinář s tou, co máte rádi. Naše letošní téma budou profese. Začínáme v 16.30 hod. Těšíme se na vás!

Ve středu 30.5. jdeme do tělocvičny Třebeš. Do batohů dejte dětem oblečení na cvičení a sportovní obuv.

Ve čtvrtek 17.5. zveme všechny maminky, babičky na Besídku ke dni matek. Začínáme v 15.30 hod.

Stránky