Aktuality 1.třída - světlušky

Karneval ve třídách

Ve středu 24.2. budeme mít na třídách karneval. Připravte svým dětem masku a můžete ji jim navléknout již ráno v šatně, ať si to užijí celý den. Děkujeme

Info pro Berušky a Světlušky

V pondělí 15.2.končí karanténa Berušek a Světlušek a od úterý mohou děti zase nastoupit do MŠ. Z důvodu onemocnění učitelek a provozních na tomto pavilonu C budou děti spojeny ve třídě Berušek. Prosíme vás, kdo máte možnost si nechat děti doma, velmi nám pomůžete v této nepříjemné a těžké době, kdy máme velký nedostatek personálu. Děkujeme

Info ke karanténě Berušek a Světlušek

Karanténa Berušek a Světlušek bude do neděle 14.2. Týká se dětí, které byly v minulém týdnu (1.2. - 5.2.) ve školce. Kontaktujte prosím svého pediatra, který vám vystaví OČR a pošle dítě na PCR test. V případě pozitivity nás prosím informujte. Když se nic nezmění, budou moci děti zase nastoupit do svých tříd v pondělí 15.2. Děkujeme za pochopení a součinnost

Karanténa pro třídy Berušek a Světlušek

Od pondělí 8.2. jsou třídy Berušek a Světlušek v karanténě. Další informace vám podáme během pondělí SMS zprávami a zde na webových stránkách. Děkujeme za součinnost a pochopení.

Pavilon C v karanténě

Vážení rodiče,

od úterý 22.12. jsou děti a zaměstnanci ze třídy Berušek a Světlušek v karanténě z důvodu přímého styku s dítětem pozitivním na COVID-19. Toto nařízení se týká všech dětí z těchto dvou tříd, které byly v MŠ 15.12. a 16.12. (od tohoto dne se vypočítává 10 dní karantény). 

Ředitelka MŠ Mgr. Eva Kotková

Představení dětí ze Světlušek - Čertovská pohádka

Děti ze Světlušek s pí.učitelkou Markétou nacvičily Čertovskou pohádku. Podívejte se na ni, stojí to za to.

Soutěž o logo naší MŠ

Milí rodiče a děti, vyhlašujeme soutěž o logo naší školky, podrobnosti si přečtěte v letáčku (viz.příloha). Moc se těšíme na vaše kreativní kresby a návrhy. 

 

Přílohy::

Týden s Mikulášem, andělem a čertem

Na pondělí (úterý) dejte dětem bramboru: 1ks střední a 1 ks menší. Budeme vyrábět čertíka.
V pátek očekáváme příchod Mikuláše s andělem a čertem, děti mohou přijít v převleční čerta, anděla, nebo Mikuláše. 

Školka na doma 3

Milé děti a rodiče, 

pojďte s námi do lesa. Podíváme se za lesními zvířátky a za houbičkami. Užijte si úkoly, které jsme vám přichystaly na doma a něco si určitě vyrobte.

Vaše paní učitelky

Oznámení k provozu MŠ v době vánočních svátků

Vážení rodiče,

podle zkušeností z minulých let a nezájmu rodičů o docházku dětí do MŠ o vánočních svátcích plánujeme od 23.12.2020 - do 1.1.2021 uzavření MŠ (5 pracovních dnů). 

Žádáme vás o potvrzení případného zájmu či nezájmu o docházku v těchto vánočních dnech do 27.11.2020 svým učitelkám na třídě. Konečné rozhodnutí o uzavření MŠ vám včas oznámíme.

                                       Děkujeme za spolupráci Mgr. Eva Kotková - ředitelka MŠ

Stránky