Aktuality 5.třída - berušky

Rodiče, přijďte se podívat na plaveckou hodinu vašeho dítěte - úterý 21.5. sraz u vstupních dveří plaveckého bazénu ZŠ Štefánikova v 10.45 hodin. Pozdější příchod není možný z organizačních důvodů. Před vstupem na bazén je nutné se v šatně převléknout - kraťasy + triko, tílko, doporučujeme pantofle - žabky. 

V pátek 31.5. se budou fotit během dopoledne všechny třídy. Dětem dejte do školky i slavnostní oblečení.

Ve čtvrtek 30.5. vás všechny zveme na oslavu dětského dne k nám na zahradu. Pohádkové odpoledne začne v 16,30 hod. a čeká vás zahrada plná stanovišť s nejrůznějšími pohádkovými úkoly. Těšíme se na vás :)

V pondělí 20.5. bude ve školce divadelní představení Pejsek a kočička. Pro Cvrčky, Motýlky a Včeličky začíná v 8,30 hod. a pro ostatní třídy v 9,30 hod.

Rodiče, připravte prosím dětem 2 čistá umytá a suchá vyfouklá vajíčka - vejdumky do podepsané krabičky, děti si budou vajíčka malovat a zdobit.

 

Ve středu 10.4. jdeme s dětmi do SHT Třebeš, dejte dětem do batůžku sportovní oblečení, obuv a láhev s pitím.

V pátek 5.4. budeme vynášet s dětmi Moranu. Dětem dejte pevné boty a dobré oblečení, ať jim není zima. Půjdeme pěšky přes starou Třebeš, okolo slepého ramene a vhodíme Moranu do Labe z mostu pro pěší. 

Ve středu 27.3. jedou Berušky a Světlušky na výlet do muzea loutek. Odjezd v 7,15 hod. V úterý 26.3. odneste svým dětem věci ze šatny Světlušek, nechte zde dětem jenom bačkory. Ve třídě Světlušek budou totiž soustředěny děti z pěvecké soutěže KOSÍK, kterou naše MŠ tento den bude pořádat.

 

Dne 17.4. se koná den otevřených dveří v naší MŠ. Od 9,30 do 10,00 hod. můžete nakouknout do našich tříd a od 10,00 hod. do 11,00 hod. bude pí. ředitelka podávat informace v nejmenší třídě Cvrčků. 

V pátek 22.2. slavíme Masopust. Náš masopustní průvod vyjde v 9,30 hod. od školky a půjde k ZŠ Štefánikova, kde si zapíváme masopustní písničky. Dětem připravte masky maškar, které půjdou obléknout na zmní bundy a na čepice. Udělejte se svými dětmi nějaká rachtátka, vozembouchy, hrkačky (např. plechovky plněné luštěninami, atd.), ať nás je v průvodu slyšet. 

Stránky