Aktuality 5.třída - berušky

Lyžování bude probíhat ve dnech 21.1. - 25.1. ve skiareálu Svoboda nad Úpou. Odjezd každý den v 7.10 hod od Kocoura. V pondělí 21.1. rodiče dětí, které mají vlastní výstroj přivedou děti k autobusu, kde výstroj uloží do připravených vaků podle jmenného seznamu. Vše bude řádně OZNAČENÉ!!! Návrat do MŠ bude na oběd.

Upozorňujeme, že naše MŠ bude během vánočních svátků uzavřena. Poslední den plného provozu bude pátek 21.12. a znovu otevřeme ve středu 2.1.2019. Přejeme krásné svátky a těšíme se na vás v novém roce 2019. 

V pátek 14.12. pojedou Včeličky a Mravenečci v 8,00 hod. a Berušky se Světluškami v 8,30 hod. na vánoční výlet na Hrádek u Nechanic. Dětem dejte s sebou batůžek s pláštěnkou, pití a kapesníčky.

Na oběd se vrátíme zpět do MŠ.

V pátek 14.12. jedeme s dětmi autobusem na výlet na vánoční zámek v Nechanicích. Děti přiveďte do 8 hodin. Dejte jim do batůžku láhev s uzavíratelným pitím a na cestu vhodné oblečení - prosíme NE oteplovačky. Návrat na oběd.

Ve středu 5.12. přijde do školky Mikuláš s čertem a andělem a nadělí dětem dárečky. Děti mohou přijít také v maskách čertů, andělů nebo Mikulášů. Akce bude probíhát na jednotlivých třídách celé dopoledne.

V sobotu 8.12. v 16,00 hod. pořádá náš dětský sboreček Větrník vánoční koncert v městské hudební síni. 

Srdečně zveme na malý vánoční program dětí spojený s tvořivými dílnami. Začátek je v 15,30 hodin. Po vystoupení dětí následuje vánoční tvoření dětí s rodiči. V duchu starých tradic si ozdobíme jablíčko. Prosím, přineste si s sebou : jablíčko, párátka,svíčku, sušené ovoce ( křížaly, hrozinky,...), mašličky, koření,... Fantazii se meze nekladou. S dětmi se budeme snažit upéct pro vás cukroví a pohostit vás. Těšíme se na vás. Krásný adventní čas !

Upozorňujeme, že 29.11. bude od 7,30 hod. do 12,00 hod. uzavřen přívod elektřiny, tepla a teplé vody do naší MŠ. Prosíme všechny rodiče, kteří mají možnost si tento den nechat své děti doma, aby to udělali. Velmi nám i dětem usnadníte ztíženou situaci. Ve třídách bude zima, poteče jen studená voda a v kuchyni nebude možnost uvařit plnohodnotné jídlo. Oběd bude řešen provizorním způsobem. Děkujeme za ochotu a spolupráci. Vedení MŠ

Ve středu pojedeme MHD č.9 v 9,38 hodin do lesa, vystoupíme u Zděné boudy, projdeme si les - poznávání, hry a dojdeme pěšky do školky na oběd. Dětem dejte vhodné oblečení, pevné boty a batůžek, který dětem drží na ramenou - prosíme, zkontrolujte! Dětem batohy padají, ty je pak nosí v ruce a tahají po zemi a všechny děti to zdržuje. Do batůžku nezapomeňte dát láhev s pitím a malinkou mlsku.

V úterý 20.11. se budou dětí fotografovat na vánoční sady fotografií. Děti slavnostně oblečte a přiveďte do 8,00 hod. V šatnách všech tříd se podívejte na ukázku, jak bude vypadat pozadí fotek.  Začínáme v 8,00 hod. od 5. třídy. Hotové sady si budete moci před zakoupením prohlédnout. 

Stránky