Aktuality 5.třída - berušky

Upozorňujeme, že 29.11. bude od 7,30 hod. do 12,00 hod. uzavřen přívod elektřiny, tepla a teplé vody do naší MŠ. Prosíme všechny rodiče, kteří mají možnost si tento den nechat své děti doma, aby to udělali. Velmi nám i dětem usnadníte ztíženou situaci. Ve třídách bude zima, poteče jen studená voda a v kuchyni nebude možnost uvařit plnohodnotné jídlo. Oběd bude řešen provizorním způsobem. Děkujeme za ochotu a spolupráci. Vedení MŠ

Ve středu pojedeme MHD č.9 v 9,38 hodin do lesa, vystoupíme u Zděné boudy, projdeme si les - poznávání, hry a dojdeme pěšky do školky na oběd. Dětem dejte vhodné oblečení, pevné boty a batůžek, který dětem drží na ramenou - prosíme, zkontrolujte! Dětem batohy padají, ty je pak nosí v ruce a tahají po zemi a všechny děti to zdržuje. Do batůžku nezapomeňte dát láhev s pitím a malinkou mlsku.

V úterý 20.11. se budou dětí fotografovat na vánoční sady fotografií. Děti slavnostně oblečte a přiveďte do 8,00 hod. V šatnách všech tříd se podívejte na ukázku, jak bude vypadat pozadí fotek.  Začínáme v 8,00 hod. od 5. třídy. Hotové sady si budete moci před zakoupením prohlédnout. 

Opravujeme termín příštího cvičení v SHT - 7.11. Dětem nezapomeňte dát do batůžku sportovní oblečení, pevné boty ( aby se dětem nevyzouvaly) a láhev s pitím.
Další termín cvičení bude podle obsazennosti tělocvičny.

Srdečně vás zveme na dílničky " DLABÁNÍ DÝNÍ DĚTÍ S RODIČI" ve čtvrtek 1.11. v časovém rozmezí 14,30- 16 hodin. S sebou si přineste dýni, lžíci, nůž, fixu, předlohy,.... Fantazii se meze nekladou. Po dílničkách si svou dýni odnesete na vámi vybrané místo na zahradě a můžete se chystat na tradiční Svátek světel - převléknout děti a klidně i sebe za nějakého ducha. Svátek světel začíná tentýž den, tj. 1.11. v 17 hodin v prostorách zahrady mš. Po skončení akce si nezapomeňte odnést svou dýni domů.
Těšíme se na vás!

Co s sebou do školky 

-       bačkorky

-       pyžamko (Berušky a Světlušky pyžama ne)

-       převlečení do třídy ( sukýnky, kraťasy, tepláčky…)

-       oblečení na ven (dle počasí…..jiné než do třídy)

Provoz MŠ Sluníčko je od 6,30 hod. do 16,30 hod. Škola se uzavírá v době od 8,30 – 11,30 (pavilon C do 12,00 hod.) a od 13,00 do 14,15 hod.
V době uzavření je možné školu otevřít elektronickým vrátným.