Aktuality 4.třída - mravenci

Ve čtvrtek 7.6. se zúčastní naše MŠ meziškolkovského fotbalového turnaje. Bojovat za naši školku budou vybraní předškoláci.

Ve čtvrtek 14.6. v 16.00 hod se rozloučíme s našimi předškoláky na školní zahradě pěknými písničkami. Všichni "školáci" budou též slavnostně ošerpováni. 

Ve čtvrtek 14.6. přijede do naší MŠ s veselým hudebním kabaretem plným písní a soutěží - Honza Krejčík. Užívat si budeme od 9.00 hod.

V úterý 29.5. se budou děti fotit. Přijede fotograf p.Netopil. Focení začíná v 8.30 hod.

Ve čtvrtek 31.5. vás zveme na oslavu Mezinárodního dne dětí, která bude probíhat na školní zahradě formou her a zábavných soutěží se spoustou odměn. Nebude chybět ani zmrzlinář s tou, co máte rádi. Naše letošní téma budou profese. Začínáme v 16.30 hod. Těšíme se na vás!

Ve čtvrtek 24.5. jedeme na hvězdárnu. Odjezd v 7,30 hod. autobusem a zpátky přijdeme pěšky. S sebou dejte dětem do batůžku pláštěnku, pití a malou dobrůtku (ne bombóny ani čokoládu).

V pátek 27.4. dopoledne máme pro děti nachystaný čarodějnický den v celé školce. Dětem připravte masky čarodějů a čarodějnic a od rána budeme na třídách a potom i na zahradě řádit. Čeká nás čarodějnická svačina venku v altánu a spousta čarodějnických úkolů. 

Ve středu 16.5. jedeme na výlet na Hrádek u Nechanic, kde mimojiné shlédneme pohádku Princ Bajaja. Do batohů dejte dětem pití v uzavíratelné lahvičce a mls. Odjezd z MŠ v 7.30 hod!!!

V pondělí 16.4. budeme mít v MŠ divadlo s představením Čáry, máry písnička. 1.- 3. třída od 8,30 hod. a 4. - 6. třída od 9,30 hod.

Dne 11.4. pojedeme na exkurzi do vodní elektrárny Hučák. Děti přiveďte do 8,00 hod. a dejte jim do batůžku pláštěnku a pití v lahvičce s dobrým uzávěrem, aby nám nápoje navytekly do batůžků. 

Stránky